Hikvision 4MP Pro Solar Güneş Enerjili Güvenlik PT Kamera DS-2DE2C400IWG-K/4G/C09S20
  • MarkalarHIKVISION
  • Ürün Kodu: DS-2DE2C400IWG-K/4G/C09S20 Kıbrıs
  • Stok Durumu: Stokta var
4MP Pro Güneş Enerjili Güvenlik PT Kamera Kurulumu
    • 4 MP çözünürlükle yüksek kaliteli görüntüleme
    • Çift dönüştürücüler – PIR ve Radar daha yüksek tespit doğruluğu için birlikte çalışır
    • 4G LTE veri iletimini destekler
    • Çift yönlü ses ve sesli alarm için dahili mikrofon ve dahili hoparlör
    • 512 GB'a kadar yerleşik depolama desteği (SD kart yuvası)
    • Suya ve toza dayanıklı (IP66)
    • Radar açısının manuel olarak ayarlanmasını destekler: 0°, 10° ve 20°
    • 0HIKVISION DS-2DE2C400IWG-K-4G-C09S20-2.8mm güneş paneli kamerasının
    • teknik özellikleri:
    • Üretici HIKVISION- BiLKAN TEKNOLOJİ KIBRIS GARANTİSİ
    • 1/2.7″ Progressive Scan CMOS sensörü Çözünürlük 4MP (2560 x 1440)/1080P/720P@15fps
    • H.265/H.264/MJPEG sıkıştırma
    • Lens 2,8 mm, görüş açısı 94 Minimum aydınlatma Renkli: 0,005 Lüks (F1.6, AGC AÇIK), S/B: IR ile 0 Lüks IR mesafesi 30 metreye kadar
    • Otomatik İzleme Evet,
    • lite MicroSD/SDHC/SDXC depolama 512 Gb'a kadar (dahil değildir)
    • 4G LTE ağı, 1 x RJ45 10/100 M
    • Ses 1 x hoparlör,
    • 1 x mikrofon
    • Alarm Yok
    • Çalışma sıcaklığı 0C ~ +50C, IP66
    • Güç kaynağı 12V± %25 DC sorun giderme için, Güneş paneli maks. 20W, maks. 7W Pil Üçlü Lityum 9-12,6V, 90Wh
    • Çalışma döngüsü maks. 48 saat (1,85W)
    • Boyutlar 133,1 mm × 177,64 mm × 382,44 mm/412,44 mm