 HP 15-FD0131 Core™ i3-N305 3.8 GHz 256GB M.2 Storage 8GB DDR4-SDRAM 3200 MHz 15.6" FHD IPS(1920x1080) Intel R UHD Graphics FP Reader' Windows 11 Home Doğal Gümüş renk
  • Güçlü İşleme: Hızlı performans için 3,8 GHz'e kadar 8 çekirdekli Intel Core i3-N305
  • Geniş Bellek ve Depolama: Sorunsuz çoklu görev için 8 GB DDR4 RAM, 512 GB NVMe SSD
  • Canlı Ekran: 15" 1920x1080 Full HD IPS ve gelişmiş görseller için parlama önleyici
  • Şık Tasarım: 1,59 kg (3,5 lbs) ağırlık, kolay taşınabilirlik için 18,6 mm incelik